Komentowana treść: OS4Depot - nowości
[#1] Re: OS4Depot - nowości
Systemu jeszcze nie ma a powstaje coraz wiecej oprogramowania dla niego. Fajnie, w chwili wejscia na rynek system bedzie juz mial dostepna baze oprogramowania dla swoich uzytkownikow.
[#2] Re: OS4Depot - nowości

@reactor, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1




Przechodzi Murzyn przez jezdnię po pasach dla pieszych i mruczy do siebie: Ja pojawiać się i znikać...



Ale ze mnie wredny rasista...

[#3] Re: OS4Depot - nowości

@Gucio, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Kolega może jaśniej o co mu chodzi?
[#4] Re: OS4Depot - nowości

@SirLEO, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3




Systemu jeszcze nie ma, ale czasami jest - jak wyznawcom wygodniej.

[#5] Re: OS4Depot - nowości

@Gucio, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Widac kolega nie kumaty.

W domysle - "w sprzedazy". Teraz latwiej?
[#6] Re: OS4Depot - nowości
O tak, ikonki będzie sobie można na OS4 zrobić przepiękne i majestatycznie je przesuwać :D.
[#7] Re: OS4Depot - nowości

@Fei, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6




Zawsze o tym marzyłem. To takie moje hobby przesuwanie ikonek. Jestem od tego bardzo uzależniony. Poświęcam temu każdą wolną chwile ale na Windozie przesuwanie jest bezduszne dlatego zakupie sobie A1 to jest dopiero coś. Przesuwać je na takim sprzecie to nielada przeżycie.
[#8] Re: OS4Depot - nowości

@Sventevith, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


Tylko uważaj, żeby sobie monitora nie poplamić. Może jakąś gumkę załóż? ;-D
[#9] Re: OS4Depot - nowości

@Sventevith, post #7

W odpowiedzi na komentarz #7


Ale nie wiem czy zauważyłeś, że ten konwerter konwertuje ikonki PNG do formatu Windows właśnie...
[#10] Re: OS4Depot - nowości

@Grzegorz Kraszewski, post #9

W odpowiedzi na komentarz #9

Krash - czyli jak najbardziej porzadany, bo jak sie bedzie niewygodnie przesuwalo ikonki na os4, to przekonwertuja je sobie pod windowsa i tam beda sobie przesowac (z drugiej strony sa na windowsie programy do takiej konwersji, no ale cos na tej A1 trzeba robic w koncu nie? :))
[#11] Re: OS4Depot - nowości

@Kaczus, post #10

W odpowiedzi na komentarz #10


Największy dowcip w tym, że oni nie mają tych A1, bo ich nie stać. Kłapanie paszczą jest za darmo.
[#12] Re: OS4Depot - nowości
No dalibyście juź spokój, proszę...

Wielu mówiło, że 'kłapanie' to na eXecu można, więc czemu tu też zaczynacie? Tak było PPA zachwalane, źe jedynie tu można poważnie i sensownie podyskutować, a tymczasem co ja tu widzę?
[#13] Re: OS4Depot - nowości

@SirLEO, post #12

W odpowiedzi na komentarz #12




Żenadę?!?

[#14] Re: OS4Depot - nowości

@PekDar, post #13

W odpowiedzi na komentarz #13


iano nieststy. a myslaby kto ze exec i acp jako smietnik wystracza :(
[#15] Re: OS4Depot - nowości

@PekDar, post #13

W odpowiedzi na komentarz #13


W każdej chwili mogę wyłączyć komentarze na stronie. Ja płakać nie będę.
[#16] Re: OS4Depot - nowości
Nie rozumiem tego zdziwienia. Skoro są komentarze, są i trolle. Nie chcecie flamewarów, wyłączcie komentarze. Oczywiście licznik będzie się kręcił dużo wolniej...
[#17] Re: OS4Depot - nowości
Wiecie dlaczego Australijczyk nie kupuje nowego bumerangu? Poniewaz nie moze wyrzucic starego. A tak powaznie to my stoimy na glowach, a nie Astralijczycy i Australijki. Zacznijmy wiec zawody w chodzeniu na glowie. Kto pierwszy? Start! :)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem